Hledat

Plisé sítě proti hmyzu

Do dveří na lodžii, na terasu nebo na zahradu - všude tam oceníte plisované sítě proti hmyzu. Též do balkonových dveří se hodí ochrana proti mouchám a komárům. Rám vyplněný kvalitní síťovinou se na léto snadno instaluje a na zimu se zase lehce demontuje. Také údržba a čištění fungují velmi jednoduše.

Díky nízkému spodnímu profilu jsou plisované sítě vhodné do prostorů, kde se pohybují děti, starší osoby nebo handicapovaní lidé. Část výdajů za plisé sítě proti hmyzu se vám vrátí v podobě nižší ceny za energie díky menší spotřebě. Kromě tepelné izolace se zlepší i odhlučnění celé nemovitosti.

Vhodný druh plisovaných sítí proti hmyzu si vyberete podle jejich otevírání.

Vertikální otevírání plisované sítě proti hmyzu do balkónových dveří - TYP PS1, PS1 V

Tento typ plisé sítě namontujete díky předpřipravenému kitu snadno do ostění dveří i na rám tak, že se vám budou v patentovaném posuvu pohodlně ovládat.

Oboustranné vertikální otevírání plisé sítě do dveří - TYP PS2, PS2 V

Tuto variantu plisované sítě proti hmyzu nejen do balkonových dveří můžete odsunout vertikálně na obě strany a projít středem.

Středové vertikální otevírání plisé sítě - PS3 V

Třetí možnost představuje uchycení spodního profilu plisé sítě proti hmyzu do podlahy, což umožňuje její otevření uprostřed velkého okenního nebo dveřního otvoru.

Horizontální otevírání plisé sítě - PS4 V

Proti hmyzu je vynikající i čtvrtá varianta plisované sítě do balkonových dveří, která se stahuje a vytahuje horizontálně pomocí ovládací tyče.